Solno-jodová jeskyně

Provozní pokyny

- Každá seance začíná vždy v celou hodinu a trvá cca 50 minut. Je nutné přijít s předstihem cca 5 - 10 minut. Pozdější vstupy do jeskyně nejsou možné.

- Není povolen vstup s jídlem, pitím, mobilním telefonem a fotoaparátem. Nepoužívejte pronikavé parfémy. Není povoleno dotýkat se solných stěn, stropu krápníků, osvětlení a vynášení krystalické soli (zvláště rodiče a doprovod dětí prosíme o dohled na toto pravidlo). Dbejte opatrnosti svých dětí, aby si po kontaktu se solí nesahali do očí.

- Vstup do jeskyně je možný pouze v bílých ponožkách a je vhodné pohodlné (vzdušné, bavlněné) oblečení. Pro své děti vezměte s sebou náhradní tepláčky, punčocháče, ponožky. Osobní věci si ponecháte v uzamykatelných skříňkách v šatně.

- Po vstupu do jeskyně se usadíte do pohodlných polohovacích lehátek, uvolníte se a oddáte se působením relaxační hutby, světel a mikroklimatu jeskyně. K dispozici jsou přikrývky, pro děti hračky a skluzavka.

- Doporučuje se zhluboka dýchat do břicha, střídavě nosem i ústy. Konec seance je odlišen osvětlením a upozorněním obsluhy.

- Vstup je zakázán osobám s tuberkulózou, infekčním onemocněním a všemi akutními problémy spojené s teplotou. Není povolen vstup osobám podnapilým a pod vlivem omamné látky, lidem trpícím klaustrofobií nebo zvýšenou funkcí štítné žlázy. Onkologickým onemocněním doporučujeme návštěvu jeskyně po konzultaci s oš. lékařem.

- V případě nevolnosti či jiné potřeby je možno jeskyni kdykoliv opustit.

- Návštěvníky prosíme, aby se v jeskyni chovali tiše a nerušili ostatní hlasitým hovorem.

- V zájmu bezpečnosti je prostor jeskyně monitorován kamerami.Kontakt pro objednávky:

Tel: 775 257 774

info@e-medispa.cz

Havlíčkova 836, 500 02 Hradec Králové


Takto funguje naše jeskyně, podívejte se na video